Aktualności Aktualności

Rowerowa Noc w Puszczy Zielonce

Zapraszamy na nocną wycieczkę rowerową po Puszczy Zielonce, na której odkryjecie na nowo uroki tych malowniczych terenów, tym razem w świetle księżyca.

Szczegółowe informacje (źródło: SwajBikeTeam)

Zapewniamy Was, że wrażenia z tej wyprawy będziecie wspominać przez długi czas ponieważ las nocą jest jeszcze bardziej magiczny. Podczas wycieczki odwiedzimy miejsca owiane legendami.
Dystans, który planujemy pokonać to między 50 - 75 km. Wszytko zależy od warunków pogodowych i kondycji uczestników. Tempo planujemy żwawe - rekreacyjne.

Mapa wycieczki dostępna pod tym linkiemJeżeli będzie Nam mało to kolejna propozycja wygląda tak (link). Uwaga! Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany trasy przejazdu. 

Ze względu na porę wycieczki oświetlenie roweru jest niezbędne. Proponujemy zabrać ze sobą także dętkę (dopasowaną do rozmiaru swojego koła) oraz odpowiedni strój.

Spotykamy się na parkingu pod Dziewiczą Górą o 17:00 Powrót na parking przewidujemy około północy, ale to nie koniec imprezy. Nasi Partnerzy przygotują dla nas ognisko. Prowiant we własnym zakresie.

Osoby zainteresowane naszą propozycją prosimy o kliknięcie "wezmę udział" (Facebook) lub poinformowanie nas telefonicznie (tel 506073581) czy poprzez Messengera.
Ułatwi nam to organizację wycieczki na właściwym poziomie. Z góry bardzo dziękujemy.

Adres e-mail: zapisy.swajbiketeam@gmail.com. W razie pytań jesteśmy do waszej dyspozycji pod numerem telefonu 506 073 581.