Aktualności Aktualności

Tenisowe zmagania

 

W piątek 22 lutego br. odbyła się regionalna impreza pracownicza pod nazwą „Turniej tenisa stołowego dla pracowników jednostek organizacyjnych RDLP w Poznaniu”. Jednostką wiodącą organizowanego już po raz dziewiętnasty turnieju było Nadleśnictwo Łopuchówko. Zawody odbyły się w Poznaniu w Centrum Sportu i Rekreacji fairPlayce przy ulicy Bożydara.

Otwarcia zawodów dokonał Pan Nadleśniczy Tomasz Sobalak.
W szalenie emocjonujących rozgrywkach wzięło udział 60 zawodników z 16 nadleśnictw oraz z LZD w Siemianicach oraz UP w Poznaniu.

W turnieju indywidualnym zwyciężył Piotr Brylewski z Nadleśnictwa Krotoszyn przed Hubertem Nowakiem z Nadleśnictwa Antonin oraz Jarosławem Musiałem z Nadleśnictwa Konin.

W klasyfikacji drużynowej pierwsze miejsce zajęła drużyna Krotoszyn I, drugie – Antonin, trzecie – Taczanów.

Rozegrano również konkurencję VIP, do której zgłosiło się dwóch nadleśniczych: Wiesław Buliński z Krotoszyna i Jacek Szczepanik z Obornik. Statuetkę i nagrodę zdobył Nadleśniczy Nadleśnictwa Oborniki Pan Jacek szczepanik.

W konkurencji kobiet zmagały się dwie panie: Anna Jędrzejczak z Grodziska i Karolina Koronowska z Kościana. Statuetkę i nagrodę zdobyła Pani Ania Jędrzejczak.

Na zakończenie zawodów puchary i nagrody rzeczowe wręczyli: Dyrektor RDLP Poznań Pan Tomasz Markiewicz, Przewodniczący ZLPwRP Regionu Wielkopolskiego Pan Janusz Ruda oraz Nadleśniczy Nadleśnictwa Łopuchówko Pan Tomasz Sobalak.

Mimo emocjonujących zmagań i dużego wysiłku fizycznego zawodników, sędziów i organizatorów zawody przebiegły sprawnie i w przyjacielskiej atmosferze. Smaczny posiłek  na zakończenie zadowolił nawet najbardziej wymagające podniebienia. Jak zawsze przy takich okazjach zawiązują się nowe przyjaźnie, zacieśniają się istniejące kontakty, pracownicy nadleśnictw się pozytywnie integrują. Impreza spełniła swoje zadanie. Wszyscy wyjechali usatysfakcjonowani.

Za rok kolejna.