Aktualności Aktualności

Warta Challenge Marathon&Half #2 Bieg

Już grudniu startuje drugi bieg z cyklu Warta Challenge.

WARTA CHALLENGE Marathon&Half to turniej składający się z cyklu pięciu imprez biegowych dających możliwość zarówno amatorom, jak i profesjonalnym zawodnikom ścigania się w długodystansowych, kameralnych biegach przełajowych, rozgrywanych na dystansach zbliżonych do maratońskiego i półmaratońskiego.

 

Drugi bieg będzie miał miejsce w sobotę 8 grudnia 2018 roku, na leśnych duktach i ścieżkach lasów nadwarciańskich pomiędzy mostem w Biedrusku, a leśniczówką w Poznaniu-Naramowicach.

 

Centrum zawodów i biuro zawodów mieści się w Pałacu Biedrusko na ul. 1 maja 82, 62-003 Biedrusko. Start honorowy biegu o godzinie 9:55, start ostry o godzinie 10:00.

 

Od listopada do marca, co miesiąc biegacze i biegaczki rywalizują o nagrodę główną, puchary i dyplomy na dystansie królewskim oraz jego połówce, a dodatkowo walkerzy i walkerki startują w marszu Nordic Walking na dystansie 21,3 km. Podczas zawodów przewidziano również nagrody i konkursy dla osób towarzyszących, które kibicują uczestnikom na trasie.

 

(źródło: wartachallenge.com)

 

Zachęcamy do startowania i kibicowania. Możliwość zapisów w dniu zawodów. Limit miejsc - 200 osób na każdy dystans. Kolejny bieg - 5 stycznia.