Kalendarz Kalendarz

Wróć do pełnej strony

Warta Challenge Marathon&Half #4 Bieg

W lutym startuje czwarty już bieg z cyklu Warta Challenge.

WARTA CHALLENGE Marathon&Half to turniej składający się z cyklu pięciu imprez biegowych dających możliwość zarówno amatorom, jak i profesjonalnym zawodnikom ścigania się w długodystansowych, kameralnych biegach przełajowych, rozgrywanych na dystansach zbliżonych do maratońskiego i półmaratońskiego.

Czwarty bieg będzie miał miejsce w sobotę 2 lutego 2019 roku, na leśnych duktach i ścieżkach lasów nadwarciańskich pomiędzy mostem w Biedrusku, a leśniczówką w Poznaniu-Naramowicach.

Centrum zawodów i biuro zawodów mieści się w Pałacu Biedrusko na ul. 1 maja 82, 62-003 Biedrusko. Start honorowy biegu o godzinie 9:55, start ostry o godzinie 10:00.

Od listopada do marca, co miesiąc biegacze i biegaczki rywalizują o nagrodę główną, puchary i dyplomy na dystansie królewskim oraz jego połówce, a dodatkowo walkerzy i walkerki startują w marszu Nordic Walking na dystansie 21,3 km. Podczas zawodów przewidziano również nagrody i konkursy dla osób towarzyszących, które kibicują uczestnikom na trasie.

(źródło: wartachallenge.com)

Zachęcamy do startowania i kibicowania. Możliwość zapisów w dniu zawodów. Limit miejsc - 200 osób na każdy dystans. Ostatni bieg - 2 marca.